پرش به

  •  

تصویر

آیا حادثه 11 سپتامبر حقیقت دارد ؟

برج های دوقلو امریکا 11 سپتامبر

  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1 صدراله خشنود

صدراله خشنود

    مدیریت سایت

  • مدیر سایت
  • 98 ارسال

ارسالی 26 January 2016 - 11:46 PM

بنام خدا

 

سلام علیکم  چنانچه موفق شدید از مطالب این سایت استفاده نمایید . داوطلبانه ، بدون اجبار و اکراه می توانید کمک های خود را جهت پیشرفت سایت اندیشه مطهر به شماره کارت بانک ملت    6104337880310238     واریز نمایید .

 

 

 

آیا حادثه 11 سپتامبر حقیقت دارد ؟           (  تهیه کننده : محمدرضا شریفی دانشجوی دانشگاه شیراز )

حادثه 11 سپتامبر هالوکاست قرن 21

در روز 11 سپتامبر 2001، خبری سرتیتر کل رسانه­های جهان شد و به موضوع اول کل گزارش­های خبری تبدیل شد. آن خبر این بدین شرح بود: برخورد یک هواپیمای مسافربری برخاسته از فرودگاه «بوشون» با طبقه­ی هفتاد و پنجم ساختمان شمالی برج­های دو قلوی مرکز تجارت جهانی در ساعت 8:45 صبح. اما این پایان ماجرا نبود. هواپیمای دوم در ساعت 9:03 به طبقه ششم برج جنوبی ساختمان­های دو قلو اصابت کرد. بهت و وحشتی توصیف­ناپذیر کل مردم ایالات متحده را فرا گرفته بود که هواپیمای سوم بعد از گذشت 35 دقیقه، ضلع جنوبی پنتاگون را منهدم کرد. مدتی بعد اعلام شد که هواپیمای چهارم که به گفته­ی منابع امنیتی آمریکا قصد تخریب کاخ سفید یا کنگره را داشته در ساعت 10 صبح در پنسیلوانیا سقوط کرده است. نود دقیقه بعد از حادثه­ی برخورد هواپیماها با برج­ها، با ذوب شدن فولاد به کار برده شده در این ساختمان­ها، به کلی فرو ریختند. آامر اولیه کشته شدگان طی این حادثه 50 هزار نفر اعلام شد اما گزارش­های بعدی حاکی از 5 تا 6 هزار کشته بود.

اما وقوع همچنین اتفاقی در ایالات متحده آمریکا که دایه دار اشراف اطلاعاتی و تیم­های امنیتی مجرب است، هر انسانی را به تفکر وامی­دارد که چگونه می­شود که در طی یک روز 4 هواپیمای مسافربری ربوده شود؟ چرا که آن سال­ها نه تنها به خاک ایالات متحده حمله جدی نشده بود، بلکه تهدید مهمی هم در میان نبود.

در همان ساعت­های اولیه به دلیل نفوذ لابی صهیونیسم در ارکان جامعه آمریکا اولین تیرهای اتهام به سوی مسلمانان و اعراب نشانه رفت.

با بررسی دقیق در خصوص عاملان این حادثه دو دیدگاه قابل تأمل و بررسی است.

در 11 سپتامبر نمادهای اقتصاد امپریالیستی، سیاسی و نظامی آمریکا یعنی برج­های دو قلوی WTO، کاخ سفید و پنتاگون مورد حمله قرار گرفتند. هر گروهی که عامل حادثه بود هدفش ایجاد تلاطم شدید در آمریکا و جهان بود.

دیدگاه اول: در صورتی که 11 سپتامبر را یک حادثه­ی طبیعی و واقعی بدانیم، گروه­های مخالف داخلی، جبهه دموکراتیک برای آزادی فلسطین، سازمان جهاد اسلامی (حماس) ارتش سرخ ژاپن و سازمان القاعده مورد اتهام قرار گرفتند که به تدریج بقیه گروه­ها حذف شدند و فقط سازمان القاعده مورد اتهام جدی قرار گرفت.

فرمانده عملیات تحقیقات جنایی FBI بدون هیچ مکالمه­ای و در اقدامی سریع دقیقاً یک روز پس از حادثه انگشت اتهام را به طرف بن­لادن و گروه تحت فرماندهی او گرفت و دادستان کل نیز بر این موضع­گیری مهر تأیید گذاشت . به نظر می­آید این موضوع یعنی بن­لادن و القاعده غذای آماده­ای بود که دولت مردان آمریکایی در شرایطی که مردم خواهان معرفی عاملان حادثه بودند به افکار عمومی خوراندند. در سه نوشته­ای که توسط مأموران FBI پیدا شد که این نوشته­ها را منتسب به عوامل حمله تروریستی معرفی کردند و جراید آمریکایی این نامه­ها را منتشر کردند نکته­ی قابل توجه این بود که هیچ کدام از این نوشته­ها با جمله­ی بسم­ا... الرحمن الرحیم شروع نشده بود.

F.B.I در اظهار نظری خنده­دار اعلام می­کند که پاسپورت محمد عطا، سرپرست تیم تروریستی در میان خرابه­های برج تجارت جهانی، سالم و دست نخورده پیدا کرده است.

همچنین چند نفر از اعضای لیست 19 نفره FBI (لیستی که عاملان حمله تروریستی را معرفی کرده بود) نظیر عبدالعزیز العمری، و ولید الشهری، سالم الحمیزی و سعید القمری همگی زنده و سالم در کشور خود مشغول به کارند. که این اطلاعات توسط سفارت عربستان در واشنگتن تأیید شد.

در روز 13 سپتامبر تعداد قربانیان بی­گناه در اطلاعیه­ای ثبت می­شود.

1- پرواز شماره­ی 11 هواپیمایی آمریکن ایرلاین که به برج شمالی اصابت کرد 78 نفر

2- پرواز شماره 175 یونایتد ایرلاین (برج جنوبی) 46 نفر

3- پرواز شماره 77 آمریکن ایرلاین (پنتاگون) 51 نفر

4- پرواز شماره 93 یونایتد ایرلاین (پنسیلوانیا) 36 نفر

این فهرست کامل تلفات نیست، اسامی هواپیماربایان از آن حذف شده است. فهرست کامل مسافران که روز 11 سپتامبر توسط خبرگزاری آسوشیندپرس انتشار یافت از این قرار است:

1- پرواز آمریکن ایرلاین 81 نفر

2- پرواز شماره 175 یونایتد ایرلاین 56 نفر

3- پرواز شماره 77 آمریکن ایرلاین 58 نفر

4- پرواز شماره 93 یونایتد ایرلاین 38 نفر

از طرفی F.B.I اذعان کرده بود که در هر یک از پروازها یک تیم 4 نفره تروریسمی وجود داشته که با مقایسه­ی دو اطلاعیه کذب بودن این ادعا محرز است.

ساختمان پنتاگون از تدابیر امنیتی شدیدی برخوردار است. مضحک بودن این فکر که هواپیمای بوئینگ 575 توانسته رادارهای پنتاگون را فریب دهد و از نقاط کور به این ایر ساختمان نزدیک شود مشخص می­شود.

چرا خلبان به جای آن که بر سقف پنتاگون فرود آید که راحت­ترین هدف و آسیب­پذیرترین موضع پنتاگون برای کوبیدن هواپیما به نظر می­رسد، ترجیح می­دهد که هواپیما را به سینه دیواری به ارتفاع 27 متر بکوبد؟

و جالب ان که محل اصابت هواپیما قبلاً جهت بازسازی و تغییر دکوراسیون تخلیه شده بود و هیچ کس جز 2 تن از سران آمریکا بقایای هواپیما حتی قطعه­ای از چرخ­های آن را ندیده­اند.

کسانی که در بزرگراه نزدیک پنتاگون رانندگی می­کردند صدای هواپیما را شبیه به سوت جت دانسته و معتقدند که هواپیمای بسیار کوچکی بوده.

پس از جریان بمب­گذاری در «دار الاسلام» و «نایروبی»، دولت ایالات متحده با دستوری به شماره 130909 صادره از کاخ سفید، خواستار انسداد کلیه حساب­های بانکی بن­لادن و طالبان شد که این اقدام با قطعنامه شماره 1193 شورای امنیت سازمان ملل متحد، در تاریخ 13 اوت 1998، جنبه­ی بین­المللی پیدا کرد.

همچنین دولت کلینتون مصادره اموال طالبان و بن­لادن را تا لغو قراردادهای مخابراتی و خدمات ماهواره­ای این گروه ادامه داد و به این ترتیب کانال­های مخابراتی و خدمات ماهواره­ای این گروه ادامه داد و به این ترتیب کانال­های مخابراتی و اطلاع­رسانی آن­ها را مسدود کرد.

پس از قطعنامه شماره 1296 شورای امنیت در تاریخ 19 اکتبر 1999، هر گونه کمک مالی و همکاری با اسامه بن­لادن ممنوع و در ردیف معاونت و همکاری با تروریست­ها قلمداد شد. پس با این شرایط میلیونر خوانده شدن بن­لادن و گروه او مضحک است. این سؤال به وجود می­آید چه کسی یا کسانی هزینه­ی عملیات تروریستی 11 سپتامبر را از سال 1999 (انسداد حساب­های بن­لادن) تا 11 سپتامبر 2001 می­پرداختند؟

دیدگاه دوم: برخی معتقدند که هیچ دولت و سازمان و گروهی توان سازمان­دهی و اجرای چنان حمله­ای در آمریکا ندارد. فقط دولت آمریکا و یا صهیونیسم و موساد با توجه به نفوذی که در ایالات متحده دارند می­توانند چنین عملیاتی انجام دهند. آنان استدلال می­نمایند که آمریکا درصدد ارائه­ی تصویر خشنی از اسلام و مسلمانان بوده است.

منبع

دروغ بزرگ، تری میسان


0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

تابان سرور